Hakkımızda

Statik Proje Çözümleri

15 yıla yakın yapı tasarımı deneyimlerimizde, 5 yıldızlı otel, sosyal merkezler, spor salonları, konut, iş merkezi ve dini yapı gibi birçok üst yapı projelerinde yer almış bulunmaktayız.
Tecrübemizi son yıllarda hızla gelişmekte olan “boşluklu döşeme” sistemiyle birleştirip, mimar ve müteahhitlere alternatif çözümler sunabilecek kapasiteye sahibiz.

Yapı Malzemesi sektörünü de yakından takip ederek, projelerin toplam maliyetlerini her açıdan değerlendirip, sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek yapıları nefes alan bir yaşam alanına çevirmeyi kendimize görev kabul etmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Yapı tasarımında geleneksel çözümlerin yanı sıra, farklı mimarilere ve ihtiyaçlara çözüm üretebilen yapı malzemelerinin sunmuş olduğu avantajları sizlerle paylaşıyoruz.

Proje Danışmanlık

İnşaat projelerinin statik tasarımında izlenecek metotların ele alınması, irdelenmesi. Mimar ve müteahhitler için ön boyutlandırma, maliyet çalışması.

Statik Proje Tasarım

Projelerin statik tasarımının hazırlanması ve inşaat ruhsatının alınmasına kadar geçen sürede gerekli tüm çalışmaları kapsamaktadır.

Yapı Malzemeleri Danışmanlık

Çift doğrultuda çalışan kirişsiz boşluklu döşeme tasarımı ve danışmanlığı, dolgu kör kalıp tasarım danışmanlığı, kalıp ve İskele tasarım danışmanlığı

Nasıl Çalışırız

Bize projelerini teslim eden değerli partnerlerimizi karşımıza alarak değil, öncelikle onların yanında olarak işimizi sahipleniriz.

1

PLANLAMA

Harekete geçmeden önce bizden istenenleri dinler, tüm verileri toplarız. Elde edilen bilgiler ışığında iş akışını oluştururuz.

2

HAZIRLIK

Sonuca yönelik alternatif çözümleri tüm disiplinler ile bir araya getirerek herkes için en güvenilir ve en iyi olanı belirlenir.

3

UYGULAMA

Herkesin uzlaşmaya vardığı sonuç üzerinden tasarım kriterlerini belirler ve projenin en kısa sürede tamamlanması için harekete geçeriz.